Młodsza i bez przebarwień

Dodano 22.9.2019

Wszystkie kochamy lato i z utęsknieniem czekamy na dni pełne słońca. Jednak długie godziny spędzane na spacerach, działkach, ogrodach, plażach powodują pojawianie się lub/i powiększanie istniejących przebarwień. Choć przebarwienia mogą być spowodowane różnymi czynnikami, to działanie UV należy do najczęstszych. Pod wpływem UV dochodzi do pękania melanosomów i przedostawania się melaniny do wnętrza keratynocytu. W wyniku odnowy komórkowej komórki z melaniną znajdujące się w naskórku, przemieszczają się ku górze, ulegając z czasem złuszczeniu. Niekiedy jednak może dojść do destrukcji keratynocytów zawierających melanosomy. W czasie stanu zapalnego ziarna melaniny przechodzą (z naskórka) do skóry właściwej i zostają tam podobnie jak „tatuaż”.

Przebarwienia mogą też mieć podłoże genetyczne, hormonalne, wtórne – m.in. słoneczne pozapalne, cieple, chemiczne.

Kwasy i nie tylko przeciwko przebarwieniom

Aby wspomóc odnowę naskórka i skóry oraz zredukować przebarwienia proponujemy pakietowy zabieg: peeling na bazie kwasu fitowego i laktobionowego, następnie stymulujący regenerację komórek - masaż preparatem z ekstraktem z owoców passiflory, a na zakończenie odbudowującą barierę ochronną maskę zawierającą m.in. olej z lnianki.

Specjaliści podpowiadają, że do intensywnego usuwania przebarwień możemy wykorzystać również wybielający zabieg Hydraderm Youth. A zabiegi gabinetowe uzupełnić pielęgnacją domową kosmetykami z linii Newhite.

Porady w ramach zabiegu

Zastosowanie pakietowego zabiegu złuszczającego Hydra Peeling with Hydra PH, złuszcza naskórek, niweluje oznaki starzenia i zmniejsza przebarwienia.

Masaż Hydra Neuve: regeneruje komórki skóry i wyrównuje pH. Zawarta w preparacie dermostymulina, stymuluje aktywność komórkową i odnawia skórę.

Maska Hydra Beaute: zawiera kompleks ActiCalm, który łagodzi i potęguje efekt pielęgnacyjny oraz olej z lnianki odżywiający skórę i odbudowujący barierę ochronną. 

Zabieg trwa do godziny. Jeśli zdecydujemy się na bardziej intensywny zabieg, polecamy dodatkowo zabieg Hydraderm Youth.

Po zabiegu skóra staje się jaśniejsza, przebarwienia spłycone, a twarz wygląda promiennie.

Zapraszamy, podpowiemy jak pielęgnować skórę po lecie oraz jakie kosmetyki stosować – porada w cenie zabiegu.

Gabinet czynny:

od poniedziałku do piątku
9:00  – 17:00

w soboty
08.00 – 13.00

ul.  Jana III Sobieskiego 55a

62-030 Luboń

+ 48 783 003 037

gabinet.noemiruth@wp.pl

https://noemiruth.eu

Copyright © Gabinet Kosmetyczny N&R | Design by foto4y