Zabiegi na ciało

Zabieg: Malinowe Body Wellness” Eko Zabieg wyszczuplająco-rewitalizujący na ciało

Czas trwania 80 minut

zabieg wykonywany przy użyciu Malinowego peelingu cukrowo-solnego do ciała pobudzający krążenia i ukrwienia, ze szczególnym zwróceniem uwagi na partie ciała wymagające uwagi. Następnie po zmyciu peelingu nanoszone jest Malinowe masło do ciała i masażu, które uspokaja i wycisza pobudzoną skórę.

W rezultacie następuje głębokie nawilżenie i odżywienie skory. Skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Nabiera młodzieńczego blasku. Sylwetka wymodelowana.

W zależności od nasilenia problemu zabieg stosować 2 – 3 razy w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy – poprawiający kondycję skóry.

Zabieg wskazany jest dla osób z suchą, zmęczoną skórą. Także dla osób nadmiarem tkanki tłuszczowej i przy przedwczesnym starzeniu się skóry. Ponadto eko zabieg wpływa na regenerację i wzmocnienie warstwy ochronnej naskórka.

Sekrety zabiegu

LECZNICZA WODA SIARCZKOWA (peeling/masło) - wysokozmineralizowana o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu.

WYCIĄGI Z ALG BRĄZOWYCH I CZERWONYCH - (peeling/masło) nawilżają, odżywiają i poprawiają ukrwienie, modelują . Działają antycellulitowo i ujędrniająco.

OLEJ ARGANOWY – odmładza, wzmacnia i regeneruje.

 

Zabieg: Ultradźwięki (sonoforeza)

Czas trwania około 50 minut

zwany masażem ultradźwiękowym wykorzystuje zjawisko fali akustycznej, powodującej przyspieszone przenikanie aktywnych substancji przez barierę jaką jest naskórek. Ultradźwięki powodują też głęboki mikromasaż skóry, który aktywizuje komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny.

W rezultacie zostaje usprawnione oddychanie tkankowe, pobudzona przemiana materii. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, następuje spłycenie zmarszczek. Sylwetka wymodelowana, cellulit zredukowany.

Zabieg wykorzystywany jest do pielęgnacji każdego typu cery, także na wybrane partie ciała.

Sekrety zabiegu

FALE ULTRADŹWIĘKOWE powodują efekt mechaniczny, przemieszczenie i uszkodzenie obumarłych komórek.

 

Zabieg: Mikrodermabrazja

Czas: ok. 50 minut

Zabieg polegający na kontrolowanym ścieraniu wierzchniej warstwy komórek naskórka za pomocą mikrokryształków. W wyniku czego dochodzi do tworzenia się nowej warstwy naskórka. Stosowany jest także podczas zabiegu oczyszczania skóry, zwłaszcza przy rozszerzonych porach, do spłycania zmarszczek w okolicach oczu, nosa, ust i na czole, częściowego redukowania rozstępów czy łagodzenia przebarwień skóry. Spowalnia proces starzenia się skóry. Usuwa zrogowaciały naskórek.

Zwiększa zdolności skóry do przyswajania substancji regenerujących i pielęgnujących.

W rezultacie zmarszczki ulegają spłyceniu, przebarwienia – rozjaśnieniu, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Ustępują zmiany trądzikowe i zaskórniki. Zabieg poprawia ukrwienie, odżywienie skóry oraz produkcję kolagenu i elastyny. Skóra jest bardziej elastyczna, gładka i milsza w dotyku.

Zabieg jest przeznaczony do cery tłustej, trądzikowej – z wyleczonymi zmianami skórnymi. Skóry starzejącej się, przy rozstępach. Zabieg można powtórzyć po 2 – 3 miesiącach.

Zabieg można połączyć z innymi zabiegami z oferty.

USUNIĘCIE WARSTWY ROGOWEJ – spłyceniu ulega martwa warstwa naskórka.

Ważne: zabieg nie jest stosowany w przypadku zmian zapalnych oraz trądzika w stanie ropnym. Nie wykonuje się go także przy zmianach nowotworowych. Nie wolno wykonywać zabiegu na czerwieni skóry warg, powiekach.

 

Zabieg: Mezoterapia mikroigłowa

Czas trwania ok. 60 minut

Pulsujące igły nakłuwają wybrane okolice ciała, powodując pobudzenie naskórka. Zwiększa się jego przepuszczalność. Następnie wprowadzane są substancje czynne w głąb skóry.

W rezultacie spłycone zostają blizny, skóra staje się bardziej napięta, znikają rozstępy.

Zabieg można wykonać na brzuch, uda, pośladki.

Zabieg wykonywany jest z użyciem substancji aktywnych dostosowanych do potrzeb skóry.

Podstawa zabiegu:

MIKRONAKŁÓWANIE – pobudza procesy regeneracyjne w skórze i stymuluje odnowę.

Gabinet czynny:

od poniedziałku do piątku
9:00  – 17:00

w soboty
08.00 – 13.00

ul.  Jana III Sobieskiego 55a

62-030 Luboń

+ 48 783 003 037

gabinet.noemiruth@wp.pl

https://noemiruth.eu

Copyright © Gabinet Kosmetyczny N&R | Design by foto4y