Zabiegi na twarz dla kobiet

PIELĘGNACJA TWARZY

Mając na uwadze indywidualne potrzeby skóry, zostały stworzone i opatentowane przez Instytut Guinot w Paryżu nowe metody zabiegów anti-age, poprawiające w spektakularny sposób kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu:

*Hydradermie Cellulare Energy Youth;

*Hydradermie Cellulare Energy Lift;

*Hydradermie Cellulare Energy De luxe.

Zabiegi te wykonywane są innowacyjnym urządzeniem Hydraderm Cellular Energy, dzięki któremu następuje: pobudzenie aktywności biologicznej komórek skóry, stymulacja mięśni, przywrócenie konturów twarzy, efekt liftingu, pobudzenie cyrkulacji limfy.

 

NOWOŚĆ na rynku Polskim!

Alternatywa dla medycyny estetycznej -

HYDRADERMIE CELLULAR ENERGY YOUTH – Gwiazda wśród zabiegów

Czas: 60 minut

Zabieg Hydradermie Cellulare Energy Youth wykonywany jest przy użyciu elektrod wałeczkowych, które wprowadzają aktywne składniki zjonizowanych produktów w głąb skóry. Dzięki temu natychmiast zostaje pobudzona aktywność biologiczna skóry i wzmocniony metabolizm komórkowy. W kolejnym zabiegu wykorzystywana jest elektroda dotleniająca komórki skóry.

W rezultacie: można zauważyć natychmiastową poprawę kondycji skóry i odmłodzenie rysów twarzy. Skóra jest bardziej dotleniona, nawilżona i pozbawiona toksyn. Najlepsze efekty można otrzymać, gdy zabieg wykonywany jest jeden raz w tygodniu przez trzy kolejne tygodnie.

Opcje zabiegów dostosowanych do wymogów różnych typów cery:

*nawilżający, przeciwzmarszczkowy, antystarzeniowy, łagodzący, odżywczy, oczyszczający, rozjaśniający.

Sekrety zabiegu:

PEELING: Skóra lepiej oddycha i bardziej chłonie produkty kosmetyczne.

DYNAMICZNA JONIZACJA:

Przesyła komórkom skóry energię, gwarantując szybką i efektywną dystrybucję aktywnych składników żelowych serum, wybranych zgodnie z potrzebami skóry.

ELEKTRODA TERMICZNA:

Stymuluje aktywność komórkową dzięki energii cieplnej, pobudza dotlenianie

komórkowe i usprawnia mikrocyrkulację skóry.

MASAŻ RELAKSUJĄCY:

Ręcznie wykonany masaż stymuluje, pojędrnia i napina skórę.

SERUM I MASKA

Dobrane indywidualnie do programu pielęgnacyjnego.

 

NOWOŚĆ na rynku Polskim!

HYDRADERMIE CELLULAR ENERGY LIFT

Czas: 60 minut

zabieg oparty na drenażu limfatycznym i gimnastyce mięśni twarzy. Czego efektem jest naturalny lifting. Stymulacji poddawana jest także szyja.

W rezultacie: zabieg usuwa zastoje limfatyczne, poprawia tonus mięśni, modelując kontur twarzy i unosząc rysy. Zanikają oznaki zmęczenia, cera staje się jaśniejsza, świeższa.

Zabieg dostosowany do każdego typu cery: Szczególne polecany pod makijaż, na różne okazje: spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne wesela, rocznice itp. Najlepsze efekty można zaobserwować, gdy zabieg stosowany jest jeden raz w tygodniu przez 3 tygodnie.

Sekrety zabiegu:

DRENAŻ ANTI-AGE TKANEK:

Pobudza cyrkulację limfy, usuwa zastoje i obrzęki w okolicach oczu.

STYMULACJA MIĘŚNI:

Gimnastyka mięśni zapewnia efekt liftingu. Jest to doskonała alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej!

MASAŻ RELAKSUJĄCY:

Manualny masaż uzupełnia każdy zabieg. Przywraca młodzieńczy wyraz twarzy.

SERUM I MASKA

Maska liftingująca lub przeciwzmarszczkowa nakładana jest na twarz, szyję i dekolt.

 

NOWOŚĆ na rynku Polskim!

HYDRADERMIE CELLULARE ENERGY LIFT DE LUXE

NOWOŚĆ na rynku Polskim!

Czas: 105 minut

Bogaty, wszechstronny zabieg, zapewniający kompleksową pielęgnację skóry twarzy, szyi i dekoltu. Łączy w sobie zalety dwóch programów pilęgnacyjnych Hydradermie Cellular Energy Youth oraz Hydradermie Cellular Energy Lift. Efektem jest wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry oraz silne działanie napinające. Dzięki czemu zabieg jest najbardziej kompleksową pielęgnacją anti-ageing.

W rezultacie: pobudza zostaje aktywność komórkowa skóry, zwiększa się ilość tlenu w skórze, co przyczynia się do jej regeneracji. Udrożnione kanały limfatyczne, przyspieszają eliminację toksyn, cera staje się jaśniejsza i wygląda młodziej. Zwiększa się synteza włókien elastycznych, w efekcie następuje poprawa jędrności i elastyczności skóry. Poprawia się tonus mięśni, tym samym uniesione są rysy twarzy i poprawiony kontur twarzy.

Zabieg dostosowany do każdego typu cery: Szczególne polecany dla klientek oczekujących natychmiastowych spektakularnych efektów anti-ageing.

Sekrety zabiegu:

PEELING:

Skóra lepiej oddycha i bardziej chłonie produkty kosmetyczne.

DYNAMICZNA JONIZACJA:

Przesyła energię komórkom skóry, gwarantując szybką i efektywną dystrybucję aktywnych składników żelowych serum.

DRENAŻ ANTI-AGE TKANEK:

Pobudza cyrkulację limfy, usuwa zastoje i obrzęki w okolicach oczu.

STYMULACJA MIĘŚNI:

Gimnastyka mięśni zapewnia efekt liftingu. Jest to doskonała alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej!

ELEKTRODA GRZEWCZA:

Stymuluje aktywność komórkową dzięki energii cieplnej, pobudza dotlenianie komórkowe i usprawnia mikrocyrkulację w skórze.

MASAŻ RELAKSUJĄCY:

Manualny masaż przywraca młodzieńczy wyraz twarzy.

SERUM I MASKA

Dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry.

 

NOWOŚĆ 2015

Zabieg: Age Summum

Czas: 50 minut

Zabieg jest podsumowaniem wieloletnich badań i osiągnięć naukowych laboratorium Guinot z udziałem wszystkich opatentowanych kompleksów marki.

W rezultacie: następuje redukcja zmarszczek i drobnych linii. Skóra jest zregenerowana, napięta i lśniąca.

Zabieg jest przeznaczony: dla skór dojrzałych z oznakami utraty napięcia i jędrności, a także widocznymi zmarszczkami i cery pozbawionej blasku.

Polecany jest jako seria trzech zabiegów, 1-2 w tygodniu przez 3 tygodnie.

Sekrety zabiegu:

PEELING:

Skóra lepiej oddycha i bardziej chłonie produkty kosmetyczne.

WITAMINA C: preparat przeznaczony do jednorazowego użytku, tylko w jednym zabiegu. Ma właściwości rozjaśniające i zmniejszające syntezę melaniny. Aktywuje syntezę kolagenu.

REGENERATING ANTI-AGE SERUM: wysoce skoncentrowane serum, odwracające oznaki starzenia się.

MASAŻ ANTI-AGE: ekskluzywny masaż Guinot inspirowany techniką masażu japońskiego Kobido.

MASKA W PŁACIE: wykazująca silne właściwości liftingujące, napinające skórę.

 

Zabieg: Hydra Peeling (zabieg oparty na kwasach owocowych – całoroczny)

Czas: 60 minut

Posiada właściwości intensywnie nawilżające, rozświetlające oraz odnawiające skórę

W rezultacie: wpływa na poprawę kondycji skóry oraz opóźnia procesy starzenia. Przywraca równowagę oraz naturalny koloryt. Skóra jest bardziej gładka i miękka w dotyku.

Zabieg jest przeznaczony: przeznaczony jest do każdego typu cery, dedykowany także osobom z cerą wrażliwą. W szczególności do osób z pierwszymi oznakami starzenia się, drobnymi zmarszczkami i skórą pozbawioną blasku. A także dla osób ze skórą odwodnioną.

Polecany jest jako seria trzech zabiegów, 1 w tygodniu przez 3 tygodnie. Albo jednorazowo w celu poprawienia kondycji skóry.

Sekrety zabiegu:

KWASY OWOCOWE: złuszczają martwą warstwę naskórka, nawilżają, wspomagają przenikanie substancji odżywczych do głębszych warstw skóry.

WITAMINA C: rozjaśnia, zmniejsza syntezę melaniny. Aktywuje syntezę kolagenu.

 

Zabieg: Aromatic

Czas: 60 minut

Naturalny, manualny, relaksacyjny zabieg na bazie olejków esencjonalnych i koncentratów roślinnych, które przywracają skórze równowagę, regenerują, wyciszają.

W rezultacie: zabieg przywraca skórze właściwą równowagę, łagodzi dolegliwości związane ze zmęczeniem. Skóra jest zregenerowana, nawilżona, dotleniona i rozświetlona.

Zabieg jest przeznaczony: dla każdego typu skóry, jako pojedynczy zabieg lub w serii kilku zabiegów wykonywanych co miesiąc.

Sekrety zabiegu:

PEELING BIOLOGICZNY: na bazie kwasów owocowych.

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU Z ELEMENTAMI AKUPRESURY: wzmacnia działanie olejków esencjonalnych, poprawia ukrwienie i przepływ limfy. Jest on wykonywany w rytm oddechu, dzięki czemu rozluźnia i relaksuje mięśnie twarzy.

MASKA: Unikalna formuła maski z ekstraktami figi, zielonej herbaty, aloesu i kwiatów passiflory potęguje efekt olejków oraz zapewnia skórze natychmiastowy blask.

 

Zabiegi na bazie kosmetyków Guinot (skierowany do określonego typu skóry)

Czas: 50 minut

Zabiegi pielęgnacyjne z peelingiem biologicznym, masażem i serum, każdy wykonany na bazie kosmetyków dostosowanych do potrzeb skóry:

*Źródło nawilżenia – pielęgnacja skóry odwodnionej, wymagającej nawilżenia.

*Źródło komfortu – pielęgnacja skóry suchej i łuszczącej się.

*Źródło młodości – pielęgnacja przeciwzmarszczkowa.

*Źródło napięcia, sprężystości – pielęgnacja skóry wymagającej poprawy napięcia.

*Źródło czystości – pielęgnacja skóry mieszanej i tłustej.

*Źródło delikatności i ukojenia– pielęgnacja skóry delikatnej, wrażliwej, alergicznej.

*Źródło świeżości i blasku – pielęgnacja skóry zmęczonej, „pozbawionej blasku”, w zmianach sezonu.

W rezultacie: udaje się zminimalizować niedoskonałości skóry, zmiany związane z upływem czasu, czy też innymi niekorzystnymi czynnikami.

 

Zabieg: Mezoterapia mikroigłowa

Czas: ok. 60 minut

Pulsujące igły nakłuwają wybrane okolice ciała, powodując pobudzenie naskórka. Zwiększa się jego przepuszczalność. Następnie wprowadzane są substancje czynne w głąb skóry.

W rezultacie: skóra twarzy staje się bardziej napięta. Poprawia się owal twarzy. Blizny spłycają się. W przypadku skóry głowy polepsza się owłosienie.

Zabieg: można wykonać na twarz, szyję, dekolt, skórę głowy z użyciem substancji aktywnych dostosowanych do potrzeb skóry.

Podstawa zabiegu:

MIKRONAKŁÓWANIEpobudza procesy regeneracyjne w skórze i stymuluje odnowę.

 

Zabieg: Mikrodermabrazja

Czas: ok. 50 minut

Zabieg polegający na kontrolowanym ścieraniu wierzchniej warstwy komórek naskórka za pomocą mikrokryształków. W wyniku czego dochodzi do tworzenia się nowej warstwy naskórka. Stosowany jest także podczas zabiegu oczyszczania skóry, zwłaszcza przy rozszerzonych porach, do spłycania zmarszczek w okolicach oczu, nosa, ust i na czole, częściowego redukowania rozstępów czy łagodzenia przebarwień skóry. Spowalnia proces starzenia się skóry. Usuwa zrogowaciały naskórek.

Zwiększa zdolności skóry do przyswajania substancji regenerujących i pielęgnujących.

W rezultacie: zmarszczki ulegają spłyceniu, przebarwienia – rozjaśnieniu, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Ustępują zmiany trądzikowe i zaskórniki. Zabieg poprawia ukrwienie, odżywienie skóry oraz produkcję kolagenu i elastyny. Skóra jest bardziej elastyczna, gładka i milsza w dotyku.

Zabieg: jest przeznaczony do cery tłustej, trądzikowej – z wyleczonymi zmianami skórnymi. Skóry starzejącej się, przy rozstępach.

Zabieg można połączyć z innymi zabiegami z oferty.

USUNIĘCIE WARSTWY ROGOWEJ – spłyceniu ulega martwa warstwa naskórka.

Ważne: zabieg nie jest stosowany w przypadku zmian zapalnych oraz trądzika w stanie ropnym. Nie wykonuje się go także przy zmianach nowotworowych. Nie wolno wykonywać zabiegu na czerwieni skóry warg, powiekach.

 

Zabieg: Peeling Kawitacyjny

Czas: ok. 30 minut

Zabieg polegający na wykorzystaniu fal dźwiękowych o niskiej częstotliwości, które aplikowane na wilgotną skórę w efekcie powodują powstawanie efektu kawitacji, czyli pękania bąbelków cieczy pod wpływem wysokiego ciśnienia. Skóra do zabiegu musi być zwilżona wodą.

W rezultacie: następuje złuszczanie zrogowaciałych komórek naskórka, oczyszczanie porów skóry z nadmiaru sebum oraz usunięcie zalegających mikroorganizmów. Powstałe kanały w warstwie rogowej, przyczyniają się do zwiększonej przenikalności niektórych substancji regenerujących skórę.

Zabieg: może być wykorzystany w przypadku cery wrażliwej, suchej. Często stosowany jako wstępna metoda oczyszczania w zabiegach pielęgnacyjnych.

Sekrety zabiegu:

FALE MECHANICZNE usuwają z powierzchni skóry zrogowaciałe komórki naskórka, delikatnie złuszczając je. Cząsteczki wody wypłukują z porów skóry zalegającą z nich wydzielinę.

 

Zabieg: Ultradźwięki (sonoforeza)

Czas trwania około 50 minut

zwany masażem ultradźwiękowym wykorzystuje zjawisko fali akustycznej, powodującej przyspieszone przenikanie aktywnych substancji przez barierę jaką jest naskórek. Ultradźwięki powodują też głęboki mikromasaż skóry, który aktywizuje komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny.

W rezultacie: zostaje usprawnione oddychanie tkankowe, pobudzona przemiana materii. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, następuje spłycenie zmarszczek. Sylwetka wymodelowana, cellulit zredukowany.

Zabieg: wykorzystywany jest do pielęgnacji każdego typu cery, także na wybrane partie ciała.

Sekrety zabiegu:

FALE ULTRADŹWIĘKOWE powodują efekt mechaniczny, przemieszczenie i uszkodzenie obumarłych komórek.

 

Zabieg: Kwasy owocowe (migdałowy/glukonolaktan/laktobionowy/azelainowy/pirogronowy)

Czas trwania ok. 50 minut

Kwasy owocowe (AHA) złuszczają wierzchnią warstwę naskórka, zapobiegając czopowaniu się ujść gruczołów łojowych, przeciwdziałają powstawaniu zaskórników będących przyczyną wtórnych zmian ropnych. Kwas pirogronowy spłyca blizny, zmarszczki i redukuje niewielkie przebarwienia. Kwas azelainowy, glukonolaktanowy i laktobionowy wykorzystywany jest w leczeniu trądziku pospolitego, a nawet różowatego. Poprawia funkcjonowanie naczyń włosowatych. Stosowane w zabiegu kwasy mają stężenie do 40%.

W rezultacie: następuje zmniejszenie warstwy rogowej naskórka, spłycenie zmarszczek, redukcja delikatnych przebarwień, zmniejszenie nadmiaru sebum. Skóra jest bardziej delikatna w dotyku, rozjaśniona, bardziej nawilżona. Zabiegi poprawią także wygląd skóry przesuszonej i łuszczącej się.

Zabiegi w zależności od użytego kwasu i jego stężenia przeznaczone są do: cery trądzikowej zaskórnikowej,jako zabieg ściągający pory skóry i ograniczający łojotok, ale także z trądzikiem różowatym oraz innych typów cer . W przypadku cery tłustej peeling kwasami owocowymi AHA może być stosowany naprzemiennie z zabiegami mechanicznego oczyszczania skóry lub razem z tym zabiegiem. Kwasy AHA mogą też być wykorzystywane jako wstęp do zabiegu mechanicznego np. mikrodermabrazji. Wykonywane są nie częściej niż co 3 – 4 tygodnie.

Sekrety zabiegu:

KWAS MIGDAŁOWY– delikatnie złuszcza naskórek, usuwa niewielkie przebarwienia skórne i spłyca zmarszczki.

KWAS LAKTOBIONOWY – redukuje zmiany powstałe na skutek trądzika różowatego, spłyca zmarszczki, redukuje suchość skóry, stymuluje skórę do regeneracji, można go stosować przez cały rok.

GLUKONOLAKTON – poprawia strukturę i koloryt skóry, stymuluje produkcję kolagenu, zwiększa skuteczność innych preparatów kosmetycznych, silnie nawilża.

KWAS AZELAINOWY – działa m.in. regenerująco, uspokajająco, zmniejsza zaczerwienienie skóry.

KWAS PIROGRONOWY – przeciwdziała zaburzeniom procesów rogowacenia naskórka, wygładza i zmiękcza skórę.

Gabinet czynny:

od poniedziałku do piątku
9:00  – 17:00

w soboty
08.00 – 13.00

ul.  Jana III Sobieskiego 55a

62-030 Luboń

+ 48 783 003 037

gabinet.noemiruth@wp.pl

https://noemiruth.eu

Copyright © Gabinet Kosmetyczny N&R | Design by foto4y